HAKKIMIZDA

Şirketimiz; 2002 yılından beri gıda sektöründeki tecrübelerini, Beşler Grup çatısı altında toplamıştır. Beşler Grup bünyesinde bulunan Ray Restaurant; 2006 yılında başladığı yemekli vagon işletmeciliğine, Yüksek Hızlı Trenlerdeki müşterilerine verdiği hizmeti de ekleyerek devam etmektedir. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen "Turizm İşletme Belgesi"ne sahip olan Ray Restaurant; 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi'nde "En İyi Zincir Restaurant" ödülüne ve AB Kalite ödülüne sahiptir.Beşler Grup günümüzde , gıda sektörünün yanında basın yayın, inşaat ve enerji sektörlerinde de faaliyetlerde bulunmakta ve başarıları günden güne artmaktadır. Tüm bu sektörlerin yanında Çankaya Otel işletmeciliğini de başarıyla gerçekleştiren Beşler Grup, şimdi de yurt işletmeciliği konusunda ilk adımı atmıştır. Hedefimiz diğer alanlardaki kalite ve başarılarımızı yurt işletmeciliğine taşıyarak sektörde lider kuruluş haline gelmektir.

NEDEN DORM RECİDENCE

  • Bir yurtta bulabileceğiniz özelliklerin sınırlarını zorlayarak en üst seviyeye ulaştığımız için Dorm Residence
  • Hem ev sıcaklığı ve rahatı hem de otel konforu sunduğumuz için Dorm Residence
  • Ankara'daki yaşamınızı güvenli, lüks ve rahat hale getirip siz öğrencilerimize sadece ders çalışıp başarılı olmayı bıraktığımız için Dorm Residence
  • Mutlu bir öğrencilik hayatı sunduğumuz için Dorm Residence

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin başarısını ve onların geleceğini önceliğimiz olarak benimseyerek eğitimli, deneyimli, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanlarımızla kaliteyi, konforu, güveni, lüksü ve keyifli yaşamı ev sıcaklığında hissettirerek kaliteden ödün vermeden sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yurt anlayışında yeni bir çığır açarak kalite, konfor, güven ve lüksü ev rahatlığında sunmak, Atatürk'ün ilkeleri doğrultusunda yeni bir yurt konsepti oluşturarak sektörümüzde lider olmak.